Towar zakupiony na www.duzerozmiary.info można zwracać* odsyłając go na podany poniżej adres jak również przychodząc z nim osobiście do sklepu partnera handlowego.

1. Zwrot towaru (wysyłka)

Towar podlega zwrotowi* do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. W pierwszej kolejności należy poinformować nas o chęci zwrotu otrzymanego produktu/ów wysyłając do nas maila z informacją o odstąpieniu od umowy zakupu lub wypełnić i odesłać nam Formularz Zwrotu, zawierający oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Maile te proszę kierować na adres sklep@duzerozmiary.info. Następnie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy należy zwrócić towar przesyłając go wraz z oryginalnym dowodem zakupu (paragonem fiskalnym) oraz wypełnionym formularzem na adres:   

Sklep Wielki Pan
ul. Krochmalna 28
20-401 Lublin


WAŻNE !!!

Prosimy nie odsyłać zwracanego lub wymienianego towaru "za pobraniem" - takich przesyłek nie odbieramy. 

Jeśli dowód zakupu (paragon fiskalny) obejmował więcej niż jeden towar, należy zrobić kserokopię i zachować dla siebie, a nam przesłać oryginał na podany wyżej adres.

2. Zwrot w Sklepach:


Towar podlega zwrotowi* do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. W pierwszej kolejności należy poinformować nas o chęci zwrotu otrzymanego produktu/ów wysyłając do nas maila z informacją o odstąpieniu od umowy zakupu lub wypełnić i odesłać nam Formularz Zwrotuzawierający oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Maile te proszę kierować na adres sklep@duzerozmiary.info. Następnie do 14 dni od daty odstąpienia należy zwrócić towar do Sklepu Wielki Pan. Zwracany przez Państwa towar powinien posiadać oryginalne opakowanie producenta, powinien być kompletny, posiadać metki oraz nie może nosić śladów użytkowania. Należy również skontaktować się z wybranym Sklepem Wielki Pan w celu ustalenia terminu i danych dotyczących zwrotu.

 Zobacz listę sklepów Wielki Pan >> 


Jeśli dowód zakupu (paragon fiskalny) obejmował więcej niż jeden towar, należy zachować go dla siebie, a nam przesłać jego kserokopię na podany wyżej adres.

3. Termin i forma zwrotu należności

Należność za oddany produkt zostaje zwrócona Klientowi do 10dni roboczych od dnia otrzymania przez nas produktu i uznaniu, że produkt nie nosi śladów użytkowania a jego stan jest niezmienionym od tego w jakim został dostarczony do Klienta. Pieniądze za zwrócony produkt przesyłamy wyłącznie za pomocą przelewu bankowego na wskazany przez Klienta numer rachunku bankowego. Dotyczy to również zwrotów jak w pkt. 2.

4. Kiedy uwzględniamy zwrot

Zwracany przez Państwa towar powinien posiadać oryginalne opakowanie producenta (lub opakowanie w jakim został dostarczony), powinien być kompletny, posiadać metki oraz nie powinien nosić śladów użytkowania. Częścią towaru jest również pudełko, które należy  zwrócić. 

5. Reklamacje

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z poniższą instrukcją

KROK 1 Wypełnić oraz wysłać Formularz reklamacji dostępny na stronie internetowej sklepu

KROK 2 Wypełniony formularz wydrukować oraz podpisać

KROK 3 Przesłać reklamowany towar wraz z wypełnionym formularzem oraz dowodem zakupu na adres:

Sklep Wielki Pan – z dop. REKLAMACJE

ul. Krochmalna 28

20-401 Lublin

 

Legenda:

* dotyczy Klientów, będących konsumentami;